SpecialTip - sázení po internetu | Zprávy » My a sázení

Celková statistika

Vklady: 2610 bodů Výhry: 2864.2005 bodů ROI: 9.74% Vývoj sázek

Nejnovější


Zprávy » My a sázení

My a sázení

9. září 2006, 15:00

Jsme skupina profesionálních sázkařů, která již přes deset let vede úspěšnou válku proti našemu společnému nepříteli – bookmakerům sázkových společností. Jako každá válka – i tato nás stála a stojí spoustu obětí, dřiny a potu (rozumějme času, odříkání a nervů).

Cesta k úspěchu

V krátkosti si shrňme to, co nás, a zřejmě i Vás, vede k úspěchu:

  1. Čas - ptáte se proč je zrovna čas na prvním místě? Čas je ta nejdůležitější a prvotní věc, o které se musíme ve spojitosti s profibettingem zmínit. Betting není nic jiného než práce a jako všemu musíme obětovat svůj čas i sázení. Jsme profesionálové = sázení nás živí a tudíž mu věnujeme většinu našeho života. Vy s naší pomocí spoustu času ušetříte!
  2. Informace a způsob nakládání s nimi – které informace jsou relevantní a které nikoliv (ať už jde o informace ke stylu sázení nebo k jednotlivým zápasům), kde je získám a jak s nimi naložím. My jsme skupina = máme větší a lepší přístup k informacím než jednotlivci.
  3. Výběr kvalitních správných tipů na základě relevantních informací - ptáte se jestli Sparta Praha vyhraje svůj sobotní ligový zápas? To zjistíte na spoustě jiných internetových stránkách. My vybíráme zápasy, které mají value. My máme práci rozdělenou = každý člen naší skupiny má svojí oblast, které se naplno věnuje.
  4. Uplatňování principů value bettingu a money managementu v praxi - správné tipy bez kvalitně propracovaného money managementu by ztráceli smysl. I tuto oblast máme v naší skupině velmi dobře zvládnutou.
  5. Statistika jednotlivých tipů a její vyhodnocování – těšit se z úspěchů a poučit se z neúspěchů, další důležitá věc, která nás vede k pravidelným, kladným výsledkům.

Jak tipujeme

Nyní se již zmiňme o tipech, které Vám zde budeme poskytovat:

Kde sázet

Dále si představme námi preferované sázkové kanceláře (jiné nebudou u tipů použity):

Nechceme, abyste pro sledování našich tipů museli mít účty u spousty sázkových kanceláří, zvláště pak u těch, které své zákazníky omezují ve výši sázek. O případném zavedení dalších sázkových kanceléří do našeho systému sázení Vás budeme vždy předem informovat.

Pokud Vás zajímají některé další informace o našem systému tak nás neváhejte kontaktovat.

Komentáře: 0